• info@ktl.com.tr

  • (0212) 672 50 72

KTL YAPI TEKNOLOJİLERİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir. Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır. FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir. Mantolama Isı sistemlerimiz, kışın daha sıcak, yazın ise daha ılık binalarda yaşamamızı sağlarlar.

KTL YAPI'da evlerimizi, işyerlerimizi ve sosyal alanlarımızı her açıdan yalıtım sağlamasına ürünleri ile katkıda bulunur.

Kapı ve Pencere ve Aksesuarları grubu ile yine yapılarınızı daha modern ve daha şık olmasına yardımcı olur. Farklı özellikte kapı ve başta sineklik tülü, kıl fitili ve sürme tekerler olmak üzere aksesuarlar ile sektöre hizmet eder.

Yapı sektörüne iş makineleri yedek parçaları ile hizmet verir. Bilinen birçok markanın tırnak, adaptör, cıvata, makara, bıçak ve diğer alt takımlarının ithalatını yapar.

KTL YAPI geniş ürün yelpazesiyle, bulunduğu sektörlerde öncü firma olma hedefine her gün bir adım daha yaklaşmaktadır. Kaliteyi ulaşılabilir şartlarda elde ederek, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olacaktır.

  Whatsapp Bilgi Hattı