KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir.
KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir.
Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır.

FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.
 
 

Flex1K Tek Komponentli Likit Membran

 

 
Ürün Tanımı: Flextab FLexK Likit Membran çimento-polimer ve lateks modifye esaslı, çift komponentli, suya ve rutubete karşı kullanılan bitümlü hazır likit membrandır.
 
Kullanım Alanları: Bina temellerinde, istinat ve perde duvarlarında, su kanallarında, gizli derelerde, galeri ve temel kazıklarında, mutfaklarda, balkonlarda, teraslarda, banyolarda, yüzme havuzları gibi ıslak zemin ile temas eden alanlarda kullanılır.
 
Uygulama: Flextab Likit membranın uygulama alanının kuru ve temiz olması gerekmektedir. Daha sonra uygun karıştırma apartı ile tam karışımı sağlanan likit membran, gerek püskürtücüler, gerekse kuru temiz fırça ile yüzeye uygulanır. Tek kat uygulamalarda 2 saat bekleme süresi uygundur. Ancak birden fazla kat uygulanacaksa, her bir kat arasında, bir günlük bekleme süresi uygundur. Yüzey basıncını artırmak için, Flextab Sürme İzolasyon Filesi ve keçesi kullanılmalıdır.
Sarfiyat: Her bir katta 1500 g/m2 olmalı ve 2 kat sürülmesi tavsiye edilir.