KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir.
KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir.
Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır.

FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.
 
 

Alçı Köşebent

 

Flextab Alçı Köşebent 
Ürün Tanımı: Alçı Köşe Profili ve delikli köşebent olarak adlandırılır. Galvaniz ile kaplanmıştır. Kaplanmış galvaniz levhaların boyutların ayarlanması ile elde edilirler. Bu nedenle deliklerin ve kenar kesim noktalarında su ile temaslarında paslanma görülür. Kaplanmış malzemenin boyutlandırılmasında dolayı delik çeperlerinde koruyucu galvaniz kaplama yoktur.
 
Uygulama Alanları: Alçı levha, alçıpan ve alçı plaka uygulamalarında iç ortamlarda kullanılır. Duvar kenarların düzgün, estetik görünmesi ve dış etkenlerden etkilenmemesi için uygulanır.
 
Avantajları: Alüminyum köşe profillerine göre daha serttirler. Daha ekonomik oluşlarından dolayı sıkça tercih sebebi olurlar. Uygulama sırasında neme ve suya maruz kalmamaları gerekmektedir.
 
Depolama: Serin, rutubetsiz ve su ile temas etmeyecek yerlerde muhafaza edilmelidirler. Özellikle dış ortamlarda bulunan depolarda nemden ve sudan dolayı kısmen paslanma olabilir.
 
 Ürün Kodu  Boy (m) Ambalaj 
 Alçı Köşebent (Galvaniz)  A001  2,7  50 Adet/Paket