KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir.
KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir.
Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır.

FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.
 
 

Seramik ve Granit Yapıştırma Harcı

 
Ürün Tanımı: Seramik, granit ve fayans gibi malzemelerin yüzeye yapıştırılmasında kullanılan toz reçine katkılı çimento esaslı yapıştırma harcıdır.
 
Uygulama Alanları: Banyo, teras, kaldırım, ortak alan, iç ve dış mekanlarda kullanılır. Maksimum 30x30 cm seramik ve karoların yapıştırılmasında ve beton veya şap zemin üzeri uygulamalarda.
 
Yüzey Hazırlama: Yüzeyin mukavemetinin almış olmasına dikkat edilmelidir. Yüzey, yapışmayı engelleyecek toz, yağ, boya vb. gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır.
 
Uygulama Şartları: Uygulama sırasında ortam sıcaklığının +5C ile +35 C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Donmuş, erimekte olan veya 24 saat içerisinde don tehlikesi olan yüzeylerde uygulama yapılmamalıdır.
 
Uygulama Özellikleri: Tam sertleşme süresi 24 saattir.(Sıcaklığa Bağlı)Bazı ilkim koşullarında bu süreler değişebilir. Özellikle kış ve soğuk iklimin uzun olduğu yerlerde kullanımı biraz farklılık gösterebilir. ilgili iklime uygun formülle yapılır.  
 
Uygulama:25 kg'lık toz halindeki Flextab Dekoratif sıvama harcı5-6 lt temiz su içine katılarak düşük devirli mikser veya matkap yardım ile topaklama olmayacak şekilde 3-4dk karıştırılarak homojen bir hale getirilir.
 
Tüketim:
 Görünüm: İnce Toz
 Renk: Gri-Beyaz
 Yoğunluk: 1.65 kg/L
 Uygulama zemin Sıcaklığı: +5 C ile +30 C
 Dinlendirme  5-10 Dk 
 Kabuklaşma Süresi:  25 Dk
 Su ile Karışım Oranı: 6-6,5 L Su ile. 25 kg Toz.
 Mekanik Sabitleme Süresi  24 Saat
 Yapışma Mukavemeti  ≥0,50 N/mm2
 Raf Ömrü:  Orijinal Ambalajında 1 yıl
 Ambalaj:  25 kg'lık Kraft Torbalarda