KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir.
KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir.
Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır.

FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.
 
 

Dekoratif Sıvama Harcı

 
Ürün Tanımı:Beton, sıva vb. yüzeylerde kaplama malzemeleri olarak kullanılmak üzere, üretilen özel kimyasallarla güçlendirilmiş polimer ve elyaf takviyeli büzülme ve çatlama yapmayan beyaz çimento esaslı dekoratif son kat kaplama harcıdır.
 
Uygulama Alanları: İç ve dış mekanlarda duvar ve tavanlarda yatay ve düşeyde beton ve sıvalı yüzeylerin sıvanmasında kullanılır.
 
Yüzey Hazırlama: Yüzeyin mukavemetinin almış olmasına dikkat edilmelidir. Yüzey, yapışmayı engelleyecek toz, yağ, boya vb. gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır. Çok emici veya parlatılmış olan beton yüzeylerde dekoratif sıva uygulaması yapılmadan önce muhakkak Flextab Dekoratif Kaplama astarı ile kullanılarak uygulanmalıdır.
 
Uygulama Şartları: Uygulama sırasında ortam sıcaklığının +5C ile +35 C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Donmuş, erimekte olan veya 24 saat içerisinde don tehlikesi olan yüzeylerde uygulama yapılmamalıdır.
 
Uygulama Özellikleri: Tam sertleşme süresi 24 saattir.(Sıcaklığa Bağlı)Bazı ilkim koşullarında bu süreler değişebilir. Özellikle kış ve soğuk iklimin uzun olduğu yerlerde kullanımı biraz farklılık gösterebilir. ilgili iklime uygun formülle yapılır.  
 
Uygulama:25 kg'lık toz halindeki Flextab Dekoratif sıvama harcı5-6 lt temiz su içine katılarak düşük devirli mikser veya matkap yardım ile topaklama olmayacak şekilde 3-4dk karıştırılarak homojen bir hale getirilir.
 
Tüketim: 2.5-3 kg/m2 şeklinde uygulanır. 25 kg'lık Kraft torbalarda muhafaza edilir. Kuru ve serin yerde saklanmalıdır. Raf ömrü çimentodan dolayı maximum bir yıldır. istifleme üst üste 8 sırayı geçmemelidir.
 Görünüm:  Granül
 Renk:  Beyaz
 Yoğunluk:  1.55 kg/L
 Uygulama zemin Sıcaklığı:  +5 C ile +30 C
 Dinlendirme  5-10 Dk 
 Kabuklaşma Süresi:  25 Dk
 Su ile Karışım Oranı: 5-6 L Su ile. 25 kg Toz.
 Mekanik Sabitleme Süresi  24 Saat
 Yapışma Mukavemeti  ≥0,50 N/mm2
 Raf Ömrü:  Orijinal Ambalajında 1 yıl
 Ambalaj:  25 kg'lık Kraft Torbalarda