KTL YAPI global hedefleri olan, gelişen dünya koşullarına göre ürün ve servis geliştirmeyi hedeflemiş yurtdışında bulunan ticari paydaşları ile müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir dış ticaret firmasıdır.

FLEXTAB markasının ile kalite algısını oluşturmaya, CM markası ile ulaşılabilirliği hedeflemektedir.
KTL YAPI 4 temel grupta aktif şekilde faaliyet gösterir.
Öncelikle, ısı ve su yalıtım sektöründe FLEXTAB ve CM markalı ürünleri ile yer alır.

FLEXTAB ve CM markalı ısı mantolama sistemleri her geçen gün piyasada bilinirliği artarak, talep görmektedir.
 
 

Brüt Beton Astarı

 

 
Ürün Tanımı: Akrilik esaslı tek bileşenli, brüt beton yüzeyleri ve fayans yüzeyleri için çimento veya alçı esaslı sıvaların ve yapıştırıcıların uygulamasından önce yüzeyin aderansını ve çalışma süresini arttıran sıva ve yapıştırma astarıdır.
 
Uygulama Alanları: Tüm yapıların porozitesi ve emiciliği yüksek brüt beton yüzeylerinde sıva altına, aderansı arttırmak ve su emiciliğini azaltmak amacıyla astar olarak kullanılır. 
 
Yüzey Hazırlığı: Uygulama yüzeyinin kürünü almış olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama yüzeyi toz, yapı boya, silikon, kür malzemesi, deterjan vs. gibi yapışmayı önleyici maddelerden temizlenmiş olmalıdır.
 
Uygulama Şartları: Uygulama sırasında ortam sıcaklığının +5C ile +35 C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Donmuş, erimekte olan veya 24 saat içerisinde don tehlikesi olan yüzeylerde uygulama yapılmamalıdır.
 
Uygulama Özellikleri: Tam sertleşme süresi 24 saattir.(Sıcaklığa Bağlı)Bazı ilkim koşullarında bu süreler değişebilir. Özellikle kış ve soğuk iklimin uzun olduğu yerlerde kullanımı biraz farklılık gösterebilir. ilgili iklime uygun formülle yapılır.  
 
Uygulama: Kurumlu astar 3 kg/su 1 kg oranında inceltilerek homojen bir hale getinceye kadar karıştırılıp, poseteki rulo ile tek kat olarak uygulanır. Sıva uygulamasına geçilmeden öncce astarın tamamen kuruduğundan emin olunmalıdır. Astar-su karışımı aralıklarla karıştırılarak homojen halde tutulmalı, çökmemesine dikkat edilmelidir. Belirtilen süreler 20 C yüzeyi ve ortam sıcaklığında geçerlidir. Düşük ısıda süre uzar, yüksek ısıda süre kısalır.
 
Tüketim: Uygulama alanı 200-250 g/m2 tek kat. Yüzeye bağlı değişkenlik gösterebilir. yüzeyinin kürünü almış olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama yüzeyi toz, yapı boya, silikon, kür malzemesi, deterjan vs. gibi yapışmayı önleyici maddelerden temizlenmiş olmalıdır.
 
 Görünüş:  Oksit Pembe Renkli Pasta
 Yoğunluk:  1.5 g/cm3
 Uygulama Sıcaklığı:  +5 C ile +35 C
 Tam Sertleşme Süresi:  24 Saat
 Kuruma Süresi:  12 Saat
 Su ile Seyreltme Oranı:  Astar 12 kg/Su 3 kg
 Raf Ömrü:  Orijinal Ambalajında 1 yıl
 Ambalaj:  12 kg'lık Plastik Kovalarda